בעידן גדוש, תזזיתי ומשתנה תמידית שבו אנחנו חיים, איפיון ומיתוג עם זיהוי יחודי הפכו לערכים חשובים יותר מאי פעם. בין אם מדובר במוצר חדשני, עסק מתפתח, מותג גלובלי ענק או ארגון חברתי – הנראות והנשמעות שתבחרו להעניק לקמפיין יעשו את ההבדל הגדול ויגרמו לו לנצנץ מעל כל הרעש הלבן. בחירה בקול הנכון שיוביל את הקמפיין שלכם תביא תועלת מיידית ותחזיק היטב גם לטווח הארוך.

שלום, שמי אורי דרור. קריין מקצועי מאז 2006. האולפן האישי שלי מוכן ומזומן, והמיקרופון ממתין להפוך את התסריט שלכן/ם למוצר אודיו מנצח. הניסיון שלי כולל מאות עבודות קריינות של שיווק, תדמית ותוכן עבור חברות וגופים גדולים כגון: בנק דיסקונט, סופרפארם, Hot, בנק הפועלים, אסם-נסטלה, משרד התחבורה, B בזקרשות העתיקות, רכבת ישראל, Trivagoהפניקס, תנועות הנוער, מלונות פתאל, וואלה שופס ורבים אחרים.

ביצעתי קריינות לאתרים ואפליקציות (כולל פרויקט דגל של אחת מענקיות הטכנולוגיה העולמיות), תוכנות ולומדות, מבחן תיאוריית נהיגה בעברית של מדינת ניו יורק, מרכזי מבקרים, מוזיאונים וגלריות, תכנים חינוכיים ועוד.
בשנים האחרונות אני מגיש בקביעות מבזקים וסיכומים כלכליים עבור המשקיעים של אקסלנס, ובעבר הגשתי מדי יום חדשות וטורים כלכליים עבור אתר החדשות ביזפורטל.
הקלטתי ספרי אודיו עבור חברת icast, ביניהם רבי מכר מאת רם אורן, יואב בלום ומישקה בן דוד. הורים לילדים ודאי יזהו את הקול שלי מפודקאסט אגדות הילדים אגדות אמיתיות מאת תום בייקין אוחיון. 

 

בתור מדבב אנימציה ביצעתי את דמותו של בוב הבנאי (גירסת VOD), ותפקידים ראשיים ומשניים בסדרות כגון מירט חוקרת, ארצ'יבלד והדבר הגדול הבא, סנדוקאי צ'מפיונס, יום יום עם מיה, הרפתקאות מסי באוקידו, מיקסמאסטר הכוח האחרון, קפטן תחתונים, החיפושית המופלאה, הילדים מרחוב הארווי, הנסיך הדרקון ועוד. בקולנוע ביצעתי כמה תפקידים בכוח הטיטאנים! חיים בסרט, ואפילו הגחתי לרגע קצרצר בגירסה החדשה של אלאדין. 

כמו כן השתתפתי כבמאי דיבוב בסדרות גיבורי העיר, מירט חוקרת, מיקסמאסטר הכוח האחרון, ביימתי דיבוב לחמישה סרטים באורך מלא, ותרגמתי תסריטים לדיבוב בסדרות נאמברבלוקס, קיט וקייט ופוריקי

ובל נשכח את הרדיו: בעשור האחרון הגשתי וערכתי באהבה את התכניות הג'יהאד האיסלנדי ונורדיסטאן, שמתמקדות באהבתי הגדולה: איסלנד ומוזיקה איסלנדית. התכניות שודרו לאורך השנים ברדיו קול השלום (עם אלפי מאזינים מרחבי העולם מדי שבוע), תדר, רדיו מרכז העיר jlm.fm, רעש האוור וקול ירושלים החופשית. כמו כן הייתי שותף בהגשת ועריכת הפודקאסט מהפהקורהפה שעסק בגופי תרבות ירושלמיים.   

מוזמנימ/ות לשוטט באתר ולהאזין למבחר עבודות קריינות ודיבוב. אל תהססו ליצור קשר, אני כאן.

© 2023 by ORRI DROR. Proudly created with Wix.com